UEFA Champions League 2018-2019
 
 

 

Match Day-2

Date Time Match Channel Second Channel
2/10/2018 (TUE) 11:25 PM Hoffenheim (GER) Vs Manchester City (ENG) SPORTS-1 HD
2/10/2018 (TUE) 11:25 PM Juventus (ITA) Vs Young Boys (SUI) SPORTS-2  
3/10/2018 (WED) 1:30 AM Manchester United (ENG) Vs Valencia (ESP) SPORTS-1 HD
3/10/2018 (WED) 1:30 AM CSKA Moskva (RUS) Vs Real Madrid (ESP) SPORTS-2  
3/10/2018 (WED) 1:30 AM Roma (ITA) Vs Viktoria Plzeň (CZE) SPORTS-3  
3/10/2018 (WED) 1:30 AM Lyon (FRA) Vs Shakhtar Donetsk (UKR) SPORTS-4  
3/10/2018 (WED) 1:30 AM Bayern Munich (GER) Vs Ajax (NED) SPORTS-5  
3/10/2018 (WED) 1:30 AM AEK Athens (GRE) Vs Benfica (POR) Euro Sports ***  
3/10/2018 (WED) 11:25 PM PSG (FRA) Vs Crvena Zvezda (SRB) SPORTS-1 HD
3/10/2018 (WED) 11:25 PM Lokomotiv Moskva (RUS) Vs Schalke (GER) SPORTS-2  
4/10/2018 (THURS) 1:30 AM Tottenham (ENG) Vs Barcelona (ESP) SPORTS-1 HD
4/10/2018 (THURS) 1:30 AM Napoli (ITA) Vs Liverpool (ENG) SPORTS-2  
4/10/2018 (THURS) 1:30 AM Atletico Madrid (ESP) Vs Club Brugge (BEL) SPORTS-3  
4/10/2018 (THURS) 1:30 AM PSV (NED) Vs Inter Milan (ITA) SPORTS-4  
4/10/2018 (THURS) 1:30 AM Dortmund (GER) Vs Monaco (FRA) SPORTS-5  
4/10/2018 (THURS) 1:30 AM Porto (POR) Vs Galatasaray (TUR) Euro Sports ***  

 

Match Day-3

Date Time Match Channel Second Channel
23/10/2018 (TUE) 11:25 PM AEK Athens (GRE) Vs Bayern Munich (GER) SPORTS-1 HD
23/10/2018 (TUE) 11:25 PM Young Boys (SUI) Vs Valencia (ESP) SPORTS-2  
24/10/2018 (WED) 1:30 AM Manchester United (ENG) Vs Juventus (ITA) SPORTS-1 HD
24/10/2018 (WED) 1:30 AM Shakhtar Donetsk (UKR) Vs Manchester City (ENG) SPORTS-2  
24/10/2018 (WED) 1:30 AM Roma (ITA) Vs CSKA Moskva (RUS) SPORTS-3  
24/10/2018 (WED) 1:30 AM Hoffenheim (GER) Vs Lyon (FRA) SPORTS-4  
24/10/2018 (WED) 1:30 AM Real Madrid (ESP) Vs Viktoria Plzeň (CZE) SPORTS-5  
24/10/2018 (WED) 1:30 AM Ajax (NED) Vs Benfica (POR) Euro Sports ***  
24/10/2018 (WED) 11:25 PM PSV (NED) Vs Tottenham (ENG) SPORTS-1 HD
24/10/2018 (WED) 11:25 PM Club Brugge (BEL) Vs Monaco (FRA) SPORTS-2  
25/10/2018 (THURS) 1:30 AM Barcelona (ESP) Vs Inter Milan (ITA) SPORTS-1 HD
25/10/2018 (THURS) 1:30 AM PSG (FRA) Vs Napoli (ITA) SPORTS-2  
25/10/2018 (THURS) 1:30 AM Dortmund (GER) Vs Atletico Madrid (ESP) SPORTS-3  
25/10/2018 (THURS) 1:30 AM Galatasaray (TUR) Vs Schalke (GER) SPORTS-4  
25/10/2018 (THURS) 1:30 AM Liverpool (ENG) Vs Crvena Zvezda (SRB) SPORTS-5  
25/10/2018 (THURS) 1:30 AM Lokomotiv Moskva (RUS) Vs Porto (POR) Euro Sports ***  

 

 

Match Day-4

Date Time Match Channel Second Channel
7/11/2018 (WED) 0:25 Crvena Zvezda (SRB) Vs Liverpool (ENG) SPORTS-1 HD
7/11/2018 (WED) 0:25 Monaco (FRA) Vs Club Brugge (BEL) SPORTS-2  
7/11/2018 (WED) 2:30 Inter Milan (ITA) Vs Barcelona (ESP) SPORTS-1 HD
7/11/2018 (WED) 2:30 Napoli (ITA) Vs PSG (FRA) SPORTS-2  
7/11/2018 (WED) 2:30 Atletico Madrid (ESP) Vs Dortmund (GER) SPORTS-3  
7/11/2018 (WED) 2:30 Schalke (GER) Vs Galatasaray (TUR) SPORTS-4  
7/11/2018 (WED) 2:30 Tottenham (ENG) Vs PSV (NED) SPORTS-5  
7/11/2018 (WED) 2:30 Porto (POR) Vs Lokomotiv Moskva (RUS) Euro Sports ***  
8/11/2018 (THURS) 0:25 CSKA Moskva (RUS) Vs Roma (ITA) SPORTS-1 HD
8/11/2018 (THURS) 0:25 Valencia (ESP) Vs Young Boys (SUI) SPORTS-2  
8/11/2018 (THURS) 2:30 Juventus (ITA) Vs Manchester United (ENG) SPORTS-1 HD
8/11/2018 (THURS) 2:30 Viktoria Plzeň (CZE) Vs Real Madrid (ESP) SPORTS-2  
8/11/2018 (THURS) 2:30 Bayern Munich (GER) Vs AEK Athens (GRE) SPORTS-3  
8/11/2018 (THURS) 2:30 Lyon (FRA) Vs Hoffenheim (GER) SPORTS-4  
8/11/2018 (THURS) 2:30 Manchester City (ENG) Vs Shakhtar Donetsk (UKR) SPORTS-5  
8/11/2018 (THURS) 2:30 Benfica (POR) Vs Ajax (NED) Euro Sports ***  

 

* ယခုဇယားတြင္ေဖာ္ျပထားေသာပြဲစဥ္မ်ားႏွင့္ Channel Line မ်ားသည္ အေျခအေနအရမလႊဲမေရွာင္သာအေျပာင္းအလဲရိွတတ္ပါသည္။ *